Sıcak içeceklerBest Coffee House
Cappuccino

Cappuccino

: Sıcak İçecekler, Cappuccino
Cappuccino: Bardağın 1/3'ü tek ölçü espresso, 1/3'ü buharla ısıtılmış kıvamlı süt ile karıştırılır. Üzerlerine bardağın 1/3'ü hacminde kalın süt köpüğü yerleştirilir. Tarçın veya çikolata rendesi ile süslenir.
Devamını Oku
Nescafe

Nescafe

:Sıcak İçecekler, Nescafe
Şu an dünyanın hemen her yerinde farklı çeşitleriyle tanınmakta ve içilmektedir. Aynı zamanda kahveye zamanla birçok yeni tat ekleyerek kahve piyasasında çeşitli yenilikler yapmıştır. Son olarak şeker, krema ve kahveyi hazır olarak birlikte sunan ilk markadır.
Devamını Oku
Espresso

Espresso

: Sıcak İçecekler, Espresso
Espresso, koyu kavrulmuş, Türk Kahvesi kadar olmasa da, yeteri kadar ince çekilmiş (kahve öğütücüsünde 15 saniye kadar) ve Espresso makinesinin kahve haznesinde (tek bir ölçü için yaklaşık 7 gr.) sıkıştırılmış kahveden geçirilen basınçlı 30 ml'lik sıcak suyun (90-96 derece)yaklaşık 20 saniye boyunca bardağa boşalması ile hazırlanan İtalya'ya özgü bir kahve türüdür.
Devamını Oku
Sicak Çikolata

Sicak Çikolata

İlk çikolata içeceği, yaklaşık 2000 sene önce Mayalar tarafından yapıldığı inanılmaktadır, ve M.S. 1400'e kadar kakao içecekleri Aztek kültürünün önemli bir parçası oldu. Yeni Dünya'daki Meksika'dan Avrupa'ya getirildiği zaman Avrupa'da popüler oldu, ve o zamandan beri birçok değişikliğe uğramıştır. Günümüzde ise, sıcak çikolata bütün dünyada tüketilmektedir ve birçok türü var, örneğin İtalya'da hazırlanan çok koyu olan cioccolata densa, veya Amerika Birleşik Devletleri'nde genellikle içilen daha sulu olan sıcak kakao.

Devamını Oku